Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL IVANA LICHNERA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 10.09.2024 | |
Kontakt: | Ondrej Hraško | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adam Marcus | 21.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
3 | Gramblička Adam | 31.07. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
4 | Hamar Paris | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | ||||
5 | Hvorecký Maxim | 12.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
6 | Juríček Jáchym | 23.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||||
7 | Kolárik Igor | 09.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
8 | Konopka Marek | 28.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
9 | Kožuch Jakub | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
10 | Krištofovič Lukáš | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
11 | Krpelan Jakub | 13.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
12 | Kubiš Alexander | 17.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | ||||
13 | Kučera Richard | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
14 | Kurhajec Marián | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
15 | Martišek Pavol | 11.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 211 | |||||
16 | Mészáros Patrik | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | ||||
17 | Ondrej Maximilián | 14.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||||
18 | Papuščák Matúš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
19 | Pavlysh Oleh | 13.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
20 | Piroha Matúš | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | ||||
21 | Polách Jaroslav | 28.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | ||||
22 | Rusnák Jakub | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | |||||
23 | Šalgovič Ľudovít | 16.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||||
24 | Šimunič Martin | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
25 | Štofan Dominik | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||||
26 | Stopka David | 12.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | 297 | ||||
27 | Štrba Matúš | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | ||||
28 | Suchánek Adam | 29.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | ||||
29 | Uram Lukáš | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
30 | Varga Tadeáš | 09.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 |