Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U14 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce Slávia, Hajdóczyho ul.,v tesnej v blízkosti TC Empire | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
2 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
3 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
4 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
5 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | 59 | |||
6 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
7 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 132 | 75 | |||
8 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | 293 | |||
9 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | |||
10 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
11 | Beskydová Adela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | 230 | |||
12 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
13 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | |||
14 | Holovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 257 | 103 | |||
15 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 159 | |||
16 | Židková Miroslava | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | 353 | |||
17 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | |||
18 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | ||||
19 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 123 | ||||
20 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | ||||
21 | Karpenko Oleksandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
22 | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 123 | ||||
23 | NVK | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | |||
24 | USP | Holincová Nikoleta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
25 | USP | Takáčová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 318 | |||
26 | USP | Marcišová Veronika | 31.10.2025 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | ||||
27 | NVK | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||
28 | NVK | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 60 | |||
29 | NVK | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 169 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Havrlentová Tamara | 04. 08. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Balážová Ema | 13. 08. 2024 10:00 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
2 | Capandová Alexandra | 11. 08. 2024 08:54 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
3 | Černá Ema | 13. 08. 2024 23:32 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
4 | Forgáčová Nela | 09. 08. 2024 09:11 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
5 | Górna Adela | 14. 08. 2024 00:23 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | |||
6 | Holecová Chiara | 08. 08. 2024 10:20 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
7 | Holienková Amia | 07. 08. 2024 10:29 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
8 | Horváthová Mária | 06. 08. 2024 08:13 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | |||
9 | Chlumsky Natalia | 12. 08. 2024 10:43 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
10 | Jeric Hana Tereza | 27. 07. 2024 13:21 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
11 | Juričkovičová Nina | 07. 08. 2024 15:49 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | |||
12 | Kadlečíková Diana | 10. 08. 2024 23:33 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
13 | La Rosa Sara | 10. 08. 2024 06:47 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | |||
14 | Laššová Gréta | 14. 08. 2024 10:09 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | ||||
15 | Markošová Tereza | 13. 08. 2024 11:06 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
16 | Raymonds Emily Oluchi | 13. 08. 2024 03:59 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 153 | ||||
17 | Skřivanová Nina | 13. 08. 2024 17:11 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
18 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:24 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
19 | Tarasovičová Tamara | 10. 08. 2024 21:07 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | |||
20 | Úradniková Natália | 11. 08. 2024 08:07 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
21 | Valičeková Viktória | 09. 08. 2024 20:40 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
22 | Zemanová Natália | 04. 08. 2024 21:27 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | ||||
23 | Zemanová Tatiana | 13. 08. 2024 17:09 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |