Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | PopradTatry Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Saloky Imrich (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | ||||
2 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
3 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
4 | Jabrocká Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | ||||
5 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | |||
6 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | |||
7 | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | 94 | |||
8 | Lichvárová Lilla | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJT Michalovce | 124 | ||||
9 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | ||||
10 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | |||
11 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | |||
12 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | |||
13 | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | |||
14 | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | |||
15 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
16 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | |||
17 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | |||
18 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | 97 | |||
19 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | 218 | |||
20 | USP | Figulová Rebeka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 257 | 353 | ||
21 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | ||||
22 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | ||||
23 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 249 | ||||
24 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | ||||
25 | Gorielova Uliana | 31.10.2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
26 | USP | Polláková Barbora | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
27 | USP | Kerndlová Kristína | 31.10.2024 | 2011 | S-d | TK Ružomberok | ||||
28 | NVK | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | |||
29 | NVK | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 173 | |||
30 | NVK | Podhradská Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 157 | |||
31 | USP | Harabinová Maja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 | |||
32 | USP | Sosková Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Janotková Valéria | 11. 08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Grešová Nina | 07. 08. 2024 19:46 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | ||||
2 | Holecová Chiara | 08. 08. 2024 10:20 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
3 | Holienková Amia | 07. 08. 2024 10:29 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
4 | Chlumsky Natalia | 19. 07. 2024 16:33 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
5 | Jeníková Lota | 20. 07. 2024 17:38 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | |||
6 | Michalková Alžbeta | 09. 08. 2024 10:48 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | 293 | |||
7 | Skřivanová Nina | 12. 08. 2024 11:03 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
8 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:24 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
9 | Úradniková Natália | 08. 08. 2024 16:13 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 |