Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 12.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Belišová Linda | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
3 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
4 | Futášová Zara | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
5 | Gáliková Anetka | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
6 | Hajdučková Stella | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
7 | Horňáková Zara | 15.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
8 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
9 | Kaľavská Ema | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
10 | Kundriková Elena | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
11 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
12 | Lopuchovská Michaela | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
13 | Lukacková Nela | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
14 | Mlynarčíková Elisa | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | |||||
15 | Polláková Barbora | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
16 | Pribulová Vanessa | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
17 | Riesová Tamara | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
18 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | |||||
19 | Semanová Sára | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | |||||
20 | Šuvarová Sofia | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | |||||
21 | Tomaščinová Timea | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
22 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
23 | Vargová Vanesa | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
24 | Vašková Nela | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
25 | Žembová Eliška | 20.07. 2024 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dedíková Nela | 17.07. 2024 19:22 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
2 | Jeníková Lota | 16.07. 2024 08:30 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
3 | Kišacová Kvetoslava | 23.06. 2024 12:20 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov |