tlač: žreb 2
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 949089743, | |||
Kontakt e-mail: | dusan.hrebik666@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Oliver Hlivjak | |||
31.07.2024 12:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Filip Hudy | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
4. | Matej Nováček | ||||
5. | Richard Pollák | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
6. | Jakub Pacák | ||||
7. | (5-8) | Richard Lupták | |||
31.07.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Oliver Bartoš | |||
31.07.2024 12:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Michal Zeman | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
12. | Dominik Gibala | ||||
13. | Matúš Princ | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
14. | Daniel Slávik | ||||
15. | BYE | ||||
31.07.2024 12:30 | |||||
16. | (5-8) | Michal Vanta | |||
17. | BYE | ||||
31.07.2024 12:30 | |||||
18. | (5-8) | Sebastian Turek | |||
19. | Matúš Lazorčák | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
20. | Filip Kolodžej | ||||
21. | Peter Gallo | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
22. | Tibor Varinský | ||||
23. | BYE | ||||
31.07.2024 12:30 | |||||
24. | (3-4) | Samuel Trojan | |||
25. | BYE | ||||
31.07.2024 12:30 | |||||
26. | (5-8) | Filip Nemjo | |||
27. | Johannes Plencner | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
28. | Hugo Mužík | ||||
29. | Lukáš Horváth | ||||
31.07.2024 10:15 | |||||
30. | Michal Gallo | ||||
31. | BYE | ||||
31.07.2024 12:30 | |||||
32. | (2) | Timotej Jánošík |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
2 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
3 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | ||||
4 | USP | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||
5 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
6 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | |||
7 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | |||
8 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
9 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | |||
10 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | |||
11 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | |||
12 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
13 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | 19 | |||
14 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 181 | 171 | |||
15 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 244 | 258 | |||
16 | Pacák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 271 | ||||
17 | USP | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 271 | 97 | ||
18 | USP | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 271 | |||
19 | USP | Hudy Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 271 | |||
20 | USP | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 271 | 45 | ||
21 | Lazorčák Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 183 | ||||
22 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 | ||||
23 | USP | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 102 | |||
24 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 54 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Luhový Ivan | 27. 07. 2024 17:28 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
2 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:15 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
3 | Mikuš Michal | 28. 07. 2024 09:15 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
4 | Ovsijčuk Erik | 25. 07. 2024 22:44 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | ||||
5 | Pleško Richard | 29. 07. 2024 01:30 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
6 | Regec Marko | 27. 07. 2024 00:28 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
7 | Turóci Timotej | 28. 07. 2024 09:51 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 |