tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
!! POZOR !! Turnaj chlapcov začína v nedeľu, t. j. 8.9.2024 podľa vyžrebovania.
rozpis, časový harmonogram,
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nikolas Paulovič | |||
08.09.2024 11:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Richard Czinege | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
4. | Filip Kolodžej | ||||
5. | Adam Mattoš | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
6. | Martin Krahulec | ||||
7. | (9-16) | Oskar Benian | |||
08.09.2024 11:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (9-16) | Dominik Guzmický | |||
08.09.2024 11:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Matej Letavay | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
12. | Samuel Gallo | ||||
13. | Adam Paľko | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
14. | Simon Bognár | ||||
15. | (5-8) | Alex Lapšanský | |||
08.09.2024 13:00 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Matej Markovič | |||
08.09.2024 13:00 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Lukáš Kulich | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
20. | Oliver Bartoš | ||||
21. | Boris Valuh | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
22. | Ivan Luhový | ||||
23. | (9-16) | Martin Šuchter | |||
08.09.2024 13:00 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | (9-16) | Šimon Dióssy | |||
08.09.2024 13:00 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Samuel Vozár | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
28. | Radovan Kriško | ||||
29. | Damian Nagy | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
30. | Martin Srpoň | ||||
31. | BYE | ||||
08.09.2024 13:00 | |||||
32. | (5-8) | Matúš Vateha | |||
33. | BYE | ||||
08.09.2024 13:00 | |||||
34. | (5-8) | Pavol Bíly | |||
35. | Filip Urbánoš | ||||
08.09.2024 08:30 | |||||
36. | Jozef Karas | ||||
37. | Miloslav Vrba | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
38. | Marek Vaco | ||||
39. | BYE | ||||
08.09.2024 13:00 | |||||
40. | (9-16) | Sebastián Paulovčák | |||
41. | BYE | ||||
08.09.2024 13:00 | |||||
42. | (9-16) | Dylan Bairo | |||
43. | Samuel Alexander Krajčír | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
44. | Tomáš Krajčovič | ||||
45. | Michal Mikuš | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
46. | Dominik Gibala | ||||
47. | BYE | ||||
08.09.2024 13:00 | |||||
48. | (3-4) | Oliver Kecskés | |||
49. | BYE | ||||
08.09.2024 14:30 | |||||
50. | (5-8) | Elias Kral | |||
51. | Sebastián Faga | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
52. | Nicholas Volník | ||||
53. | Richard Pleško | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
54. | Martin Bobošík | ||||
55. | BYE | ||||
08.09.2024 14:30 | |||||
56. | (9-16) | Michael Jankech | |||
57. | BYE | ||||
08.09.2024 14:30 | |||||
58. | (9-16) | Maroš Medveď | |||
59. | Tomáš Glos | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
60. | Timotej Turóci | ||||
61. | Peter Danko | ||||
08.09.2024 10:00 | |||||
62. | Adam Andel | ||||
63. | BYE | ||||
08.09.2024 14:30 | |||||
64. | (2) | Xavier Jakubovič |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
2 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
3 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
5 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
6 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
7 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
8 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
9 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
10 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
11 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
12 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
13 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
14 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
15 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
16 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
17 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
18 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
19 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
20 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
21 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
22 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | ||||
23 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
24 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
25 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
26 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
27 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
28 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
29 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
30 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | |||
31 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
32 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
33 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
34 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
35 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | 8 | |||
36 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | |||
37 | USP | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||
38 | USP | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||
39 | USP | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||
40 | NVK | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | 16 | ||
41 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||
42 | NVK | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | ||
43 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||
44 | USP | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||
45 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||
46 | USP | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||
47 | USP | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||
48 | NVK | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Trojan Samuel | 18. 07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
2 | Nemjo Filip | 07. 07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
3 | Vanta Michal | 15. 07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
4 | Hromník Filip | 30. 07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
5 | Lupták Richard | 31. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
6 | Hron Alex Maximilián | 15. 07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
7 | Varinský Tibor | 11. 08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | ||||
8 | Ondrášik Dávid | 15. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||||
9 | Zelenák Ivan | 01. 08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | ||||
10 | Žembery Martin | 04. 08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | 28 | ||||
11 | Vancu Adrian | 17. 08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bekéni Marko | 29. 08. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
2 | Trnavský Dominik | 27. 08. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
3 | Czinege Norbert | 30. 08. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | 148 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Arva Sebastian | 05. 09. 2024 18:01 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Bartovič Marko | 30. 08. 2024 18:32 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | |||
3 | Bušniak Michal | 04. 09. 2024 10:57 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
4 | Dráb Filip | 23. 08. 2024 17:45 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
5 | Gakh Matvei | 04. 09. 2024 20:22 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Gramblička Adam | 28. 08. 2024 17:40 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | |||
7 | Hlivjak Oliver | 05. 09. 2024 08:35 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
8 | Ivashko Maksym | 06. 09. 2024 08:46 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
9 | Jáger Matúš | 01. 09. 2024 11:56 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
10 | Kováčik Juraj | 30. 08. 2024 12:56 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
11 | Marko Martin | 29. 08. 2024 10:29 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
12 | Maruniak Matej | 04. 09. 2024 19:36 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
13 | Matunák Martin | 22. 08. 2024 21:26 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
14 | Matušík Lukáš | 21. 08. 2024 13:24 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | |||
15 | Melaga Samuel | 06. 09. 2024 09:42 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
16 | Móc Samuel | 26. 08. 2024 19:35 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | ||||
17 | Paulík Martin | 04. 09. 2024 09:31 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
18 | Sloboda Leon | 02. 09. 2024 17:42 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | 1 | |||
19 | Sýkora Samuel | 03. 09. 2024 21:48 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | |||
20 | Talian Patrik | 04. 09. 2024 10:21 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
21 | Vaškanin Filip | 05. 09. 2024 06:24 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | 92 | |||
22 | Zeman Michal | 04. 09. 2024 23:57 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |