Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
dorastenky | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Ambrózová Ela | 02.08. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bohunčáková Stela | 10.08. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
4 | Bojkunová Martina | 10.08. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | 73 | ||||
5 | Červenková Sofia | 13.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | ||||
6 | Daubnerová Ivana | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
7 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | ||||
8 | Erdélyi Olívia | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | 91 | ||||
9 | Goffová Sarah | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 136 | |||||
10 | Herdická Nicole Emma | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | ||||
11 | Kamenská Viktória | 12.08. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | |||||
12 | Košútová Lara | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
13 | Kováčiková Soňa | 01.08. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | 231 | ||||
14 | Kubalová Lilien | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
15 | Kundriková Elena | 06.08. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 149 | |||||
16 | Lalíková Michaela | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | 59 | ||||
17 | Macková Ema | 10.08. 2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
18 | Rišiaňová Bianka | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | 81 | ||||
19 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | |||||
20 | Skupeňová Nina | 02.08. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | 88 | ||||
21 | Šuchterová Nikki | 08.08. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
22 | Vasilisková Veronika | 31.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | 68 | ||||
23 | Weissová Ema | 11.08. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bereczková Lenka | 06.08. 2024 07:45 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
2 | Petrášová Diana | 08.08. 2024 14:54 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 |