Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Ambrózová Ela | 02.08. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
4 | Böhmová Emma | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | 85 | ||||
5 | Bohunčáková Stela | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
6 | Čačová Tereza | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
7 | Capandová Alexandra | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
8 | Červenková Sofia | 29.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | ||||
9 | Cimmermannová Natália | 28.07. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
10 | Daubnerová Ivana | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
11 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | ||||
12 | Drusková Miroslava | 01.08. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 319 | |||||
13 | Dubcová Ema | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
14 | Glázerová Nina | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | 156 | ||||
15 | Halčinová Tatiana | 18.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 304 | |||||
16 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | ||||
17 | Hetešová Sophie | 19.07. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
18 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 143 | |||||
19 | Jakubcová Katarína | 23.07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
20 | Jaškovičová Izabella | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
21 | Karasová Emma | 01.08. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
22 | Košútová Lara | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
23 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
24 | Kralovanská Alexandra | 01.08. 2024 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | 136 | ||||
25 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
26 | Lalíková Michaela | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | 59 | ||||
27 | Madliaková Lenka | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 269 | |||||
28 | Méryová Nina | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | ||||
29 | Palanová Adela | 02.08. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | ||||
30 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | 84 | ||||
31 | Pavlovičová Dominika | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | 49 | ||||
32 | Planická Stella | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
33 | Sabová Sofia Mia | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 76 | |||||
34 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | |||||
35 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 177 | |||||
36 | Švagrová Kristýna | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | 113 | ||||
37 | Trabalíková Monika | 23.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
38 | Troshyna Mariia | 06.08. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
39 | Uherčíková Alena | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | 45 | ||||
40 | Valentová Lea | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 123 | |||||
41 | Vrtichová Júlia | 14.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 229 | |||||
42 | Weissová Ema | 17.07. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Vrtichová Alica | 09.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 344 | 186 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Macková Ema | 10.08. 2024 13:38 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
2 | Mokrá Vanesa | 30.07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
3 | Rábeková Rebeka | 06.08. 2024 17:09 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
4 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 02.08. 2024 21:03 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 344 | |||||
5 | Ružičková Simona | 12.08. 2024 17:01 | 2010 | S-d | TK Žilina |