Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 27.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Ivan Krajčí | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0903802294, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 27.07.2024 10:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 27.07.2024 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beck Sandra | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
2 | Brejková Zoja | 05.06. 2024 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
3 | Ertel Melissa | 13.07. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | ||||||
4 | Frantová Mia Kasandra | 11.07. 2024 | 2017 | De-d | MŠO Štúrovo | ||||||
5 | Jančíková Diana | 13.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Žilina | ||||||
6 | Juhászová Olivia | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | MŠO Štúrovo | ||||||
7 | Kišiková Nina Elizabeth | 04.07. 2024 | 2016 | De-d | TJT Michalovce | ||||||
8 | Kočišová Zoe | 08.07. 2024 | 2016 | De-d | TK GSM Prešov | ||||||
9 | Lehotská Karolína | 04.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Baník Prievidza | ||||||
10 | Maslíková Soňa | 15.06. 2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | ||||||
11 | Mikulášová Nikola | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
12 | Petrušová Adela | 13.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
13 | Podhradská Valéria | 01.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | ||||||
14 | Škripková Timea | 30.05. 2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | ||||||
15 | Šmihuľová Simona | 06.07. 2024 | 2016 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
16 | Vydrová Viktória Zara | 19.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | ||||||
17 | Zamboriová Liana | 15.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Mladosť Košice |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bažíková Alexandra | 14.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
2 | Janúchová Emma | 15.07. 2024 | 2016 | De-d | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Madliaková Dominika | 11.07. 2024 20:36 | 2017 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
2 | Skřivanová Nela | 17.06. 2024 09:39 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra |