Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
2 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
3 | USP | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||
4 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
5 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
6 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
7 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
8 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | ||||
9 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
10 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
11 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | NVK | |||
12 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | NVK | |||
13 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
14 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
15 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | NVK | |||
16 | USP | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | NVK | ||
17 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
18 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | NVK | |||
19 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | NVK | |||
20 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | NVK | |||
21 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | NVK | |||
22 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
23 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
24 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
25 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
26 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
27 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
28 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | NVK | |||
29 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | NVK | |||
30 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
31 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | ||||
32 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
33 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
34 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Sojka Samuel | 24. 08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Baranovič Nicolas | 24. 08. 2024 08:50 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | ||||
2 | Bartoš Juraj | 20. 08. 2024 07:09 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | NVK | ||||
3 | Brezovický Samuel | 24. 08. 2024 22:52 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | NVK | |||
4 | Čičo Michal | 18. 08. 2024 15:31 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
5 | Eisenreich Maximilian | 29. 07. 2024 10:54 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
6 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 14. 08. 2024 22:28 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | ||||
7 | Lipinský Nino | 21. 08. 2024 01:31 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
8 | Lörinčík Lukas | 23. 08. 2024 22:54 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | NVK | ||||
9 | Markovič Markus | 18. 08. 2024 15:25 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
10 | Šupica Marko | 14. 08. 2024 14:52 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
11 | Várnai Michal | 09. 07. 2024 22:05 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 |