Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Böhmová Olívia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
2 | Böhmová Sofia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
3 | Boyko Viktoriia | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
5 | Hlubíková Hana | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
6 | Hortová Viktória | 24.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
7 | Jánošíková Diana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
8 | Kabátová Tamara | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
9 | Krčíková Nikola | 06.08. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 95 | |||||
10 | Kukučková Ema | 03.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
11 | Lübecková Tereza | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
12 | Luciaková Nina | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
13 | Lukáčiková Lea | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
14 | Machavová Mia | 30.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
15 | Manová Miriama | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
16 | Mečiarová Laura | 25.07. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
17 | Mečiarová Tamara | 25.07. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
18 | Milčíková Sofia | 20.07. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 124 | |||||
19 | Mišurová Tereza | 31.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
20 | Nemcová Lilien | 24.07. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
21 | Novotná Nikol | 28.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
22 | Pajtášová Sára | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
23 | Palečková Sofia | 30.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
24 | Paučová Veronika | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
25 | Pelle Jázmyn | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
26 | Sliacka Nela | 10.07. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
27 | Strečková Nela | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 228 | |||||
28 | Szabová Sofia | 04.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 228 | |||||
29 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ukropová Nina | 08.08. 2024 11:15 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 |