Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 5. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
2 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
3 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
4 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
5 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
6 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | 5 | |||
7 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
8 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
9 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
10 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
11 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | ||||
12 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | 8 | |||
13 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
14 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
15 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
16 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | |||
17 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | |||
18 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
19 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | |||
20 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
21 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
22 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | 10 | |||
23 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
24 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | |||
25 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | 13 | |||
26 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
27 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
28 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | |||
29 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | 31 | |||
30 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | |||
31 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | |||
32 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | |||
33 | Hradilek Dominik | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | ||||
34 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | |||
35 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | |||
36 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | |||
37 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | |||
38 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | |||
39 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | |||
40 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
41 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
42 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | |||
43 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | |||
44 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | 72 | |||
45 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | 29 | |||
46 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Čellár Martin | 10. 08. 2024 20:29 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | |||
2 | Kováčik Šimon | 06. 08. 2024 09:32 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
3 | Kučera Richard | 19. 07. 2024 03:01 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
4 | Malinka Igor | 29. 07. 2024 23:11 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | |||
5 | Naď Samuel | 08. 08. 2024 13:29 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | |||
6 | Polách Jaroslav | 28. 07. 2024 13:20 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | |||
7 | Svitek Samuel | 03. 08. 2024 23:07 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | 104 | |||
8 | Vylám Sebastián | 05. 07. 2024 20:31 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |