Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
2 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
3 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
4 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
5 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
6 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
7 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
8 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
9 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
10 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
11 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
12 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
13 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
14 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
15 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
16 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
17 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | ||||
18 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | ||||
19 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
20 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | ||||
21 | Hradilek Dominik | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | ||||
22 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | ||||
23 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | ||||
24 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
25 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | ||||
26 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
27 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | ||||
28 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
29 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
30 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | ||||
31 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | ||||
32 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
33 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
34 | Čambálik Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | |||||
35 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čellár Martin | 16. 07. 2024 23:20 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | ||||
2 | Ďuris Lucas | 18. 07. 2024 17:26 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | ||||
3 | Janda Sebastián | 28. 07. 2024 17:54 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
4 | Kordoš Levi | 27. 07. 2024 14:00 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | ||||
5 | Kožuch Jakub | 11. 07. 2024 21:02 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
6 | Krištofovič Lukáš | 28. 07. 2024 00:20 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
7 | Kučera Richard | 16. 07. 2024 08:46 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
8 | Kunovjánek Adam | 23. 07. 2024 10:31 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | ||||
9 | Matrtaj Jakub | 23. 07. 2024 17:39 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | ||||
10 | Mik Tobias | 21. 07. 2024 17:08 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | ||||
11 | Nipča Leonard | 19. 07. 2024 16:03 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | ||||
12 | Sanson Matteo | 25. 07. 2024 22:13 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
13 | Šimunič Martin | 08. 07. 2024 18:04 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | ||||
14 | Soboňa Andrej | 17. 07. 2024 21:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | ||||
15 | Štofan Dominik | 14. 07. 2024 20:12 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
16 | Svitek Samuel | 22. 07. 2024 19:55 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | ||||
17 | Tomašovič Ľubomír | 02. 07. 2024 14:42 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 |