Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Lipták Michal (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | Michal Kyselovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903557454, | |||
Kontakt e-mail: | michalkyselovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | ||||
2 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
3 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
4 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
5 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
6 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
7 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
8 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
9 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | ||||
10 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
11 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
12 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
13 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
14 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
15 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
16 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
17 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | ||||
18 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
19 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | ||||
20 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | ||||
21 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
22 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
23 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
24 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | ||||
25 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
26 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
27 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
28 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | ||||
29 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | ||||
30 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
31 | Hradilek Dominik | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | ||||
32 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | ||||
33 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | ||||
34 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | ||||
35 | NVK | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||
36 | NVK | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | |||
37 | NVK | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||
38 | NVK | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||
39 | NVK | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||
40 | NVK | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Miko Marco | 19. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | |||||
2 | Baťala Branislav | 29. 05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
3 | Kožuch Jakub | 05. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sirota Daniel | 18. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
2 | Kočiš Martin | 17. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamović Andrej | 20. 07. 2024 15:57 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 37 | 6 | |||
2 | Budoš Lukáš | 19. 07. 2024 15:11 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Kováčik Juraj | 20. 07. 2024 16:16 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
4 | Krištofovič Lukáš | 14. 07. 2024 20:02 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
5 | Kučera Richard | 19. 07. 2024 03:13 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
6 | Kunovjánek Adam | 06. 07. 2024 21:47 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | ||||
7 | Mamedgulyyev Azat | 21. 07. 2024 16:56 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | ||||
8 | Nipča Leonard | 19. 07. 2024 16:02 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | ||||
9 | Ondrej Maximilián | 11. 07. 2024 11:23 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
10 | Paluga Richard | 23. 06. 2024 18:31 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | ||||
11 | Rodek Alex | 15. 07. 2024 16:57 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 209 | ||||
12 | Šimunič Martin | 08. 07. 2024 18:04 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | ||||
13 | Soboňa Andrej | 29. 06. 2024 10:00 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | ||||
14 | Zeman Michal | 18. 07. 2024 10:41 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 |