Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE TROPHY CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 18.09.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 13.09.2024 9:00 | TC EMPIRE Trnava |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 13.09.2024 9:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 19.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | ||||
2 | Bachanová Karolína | 28.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 13 | |||||
3 | Balážová Ella | 11.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | |||||
4 | Beličáková Alica | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | ||||
5 | Blaškovičová Maruschka | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | ||||
6 | Böhmová Emma | 25.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
7 | Capandová Alexandra | 22.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
8 | Čaplovičová Nina | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | 13 | ||||
9 | Čemanová Vivien | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | 8 | ||||
10 | Černá Ema | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
11 | Černáková Hana | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | 46 | ||||
12 | Černáková Tereza | 20.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
13 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | ||||
14 | Diková Kristína | 09.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | 84 | ||||
15 | Erdélyi Olívia | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
16 | Fereková Emma | 10.08. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
17 | Ferková Vanesa | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | ||||
18 | Filová Michaela | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | 59 | ||||
19 | Forgáčová Nela | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | ||||
20 | Gajdošechová Karin Júlia | 09.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
21 | Gálik Kayla Leah | 12.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
22 | Gažová Anabela | 23.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | ||||
23 | Goffová Sarah | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | 40 | ||||
24 | Gombáriková Lea | 11.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | |||||
25 | Górna Adela | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | ||||
26 | Hajdučková Stella | 06.08. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
27 | Hlubíková Hana | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
28 | Hlucháňová Nela | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
29 | Holienková Amia | 28.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
30 | Holkovičová Karolína | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | ||||
31 | Hrajnohová Michaela Halina | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | |||||
32 | Humenchak Daniela | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
33 | Janáčiková Petra | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | ||||
34 | Janošková Alexandra | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | ||||
35 | Juričkovičová Nina | 03.08. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | ||||
36 | Kadlečíková Diana | 30.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
37 | Kebísková Eliška | 10.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
38 | Košická Nina | 31.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
39 | Košťálová Viktória | 02.08. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | ||||
40 | Kubalová Lilien | 21.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | 7 | ||||
41 | Kušnírová Lívia | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | 14 | ||||
42 | Kutejová Klára | 18.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | ||||
43 | Laššová Gréta | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||||
44 | Lenártová Lara | 01.08. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 7 | |||||
45 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
46 | Lopuchovská Michaela | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||||
47 | Madliaková Lenka | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | ||||
48 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | ||||
49 | Mihalovičová Sofia | 05.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | ||||
50 | Mlynarčíková Elisa | 05.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | ||||
51 | Moussa Aaliyah | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | ||||
52 | Priesterová Miroslava | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | ||||
53 | Rábeková Rebeka | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
54 | Rodinová Viktória | 01.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
55 | Romanová Natália | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | 60 | ||||
56 | Rožičová Monika | 28.07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||||
57 | Rusnačková Riana | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | 3 | ||||
58 | Sabová Sofia Mia | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | ||||
59 | Ščibranová Adela | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||||
60 | Ščibranová Nela | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | ||||
61 | Shenová Isabella | 22.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | ||||
62 | Skalická Ela | 05.08. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | |||||
63 | Škodáček Stella | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
64 | Skřivanová Nina | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
65 | Sláviková Lea | 03.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
66 | Slobodníková Terézia | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | ||||
67 | Stanková Sophia Laura | 06.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | ||||
68 | Štefanovičová Nela | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
69 | Szimandel Laura | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 89 | 29 | ||||
70 | Szőllősy Ella | 18.07. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
71 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
72 | Tarasovičová Tamara | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | ||||
73 | Úradniková Natália | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
74 | Urbanová Adela | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
75 | Valentová Lea | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | ||||
76 | Valičeková Viktória | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
77 | Zemanová Natália | 02.08. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
78 | Zemanová Tatiana | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Haríková Ema | 10.08. 2024 21:52 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 |