Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
2 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
3 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
4 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
5 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
7 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
8 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
9 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | ||||
10 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | ||||
11 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
12 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | ||||
13 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 159 | ||||
14 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
15 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
16 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | ||||
17 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
18 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
19 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
20 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
21 | Filipchuk Illia | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK TENNIS ONE Bratislava | |||||
22 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hubinský Július | 06. 07. 2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 134 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gergeľ Maximilián | 06. 07. 2024 13:56 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
2 | Gergeľ Sebastián | 06. 07. 2024 13:55 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
3 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
4 | Jasenák Lukáš | 05. 07. 2024 21:46 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
5 | Matušík Lukáš | 22. 06. 2024 22:30 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
6 | Nagy Damian | 06. 07. 2024 09:23 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
7 | Švarc Lukáš | 06. 07. 2024 19:37 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | ||||
8 | Vančo Gregor | 05. 07. 2024 18:34 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA |