Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090028 - TK Spartak Komárno | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Parná 1243/1, 945 01 Komárno | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jantošík Michal (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Jantošík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 421357789870, mobil - 421911174757, | |||
Kontakt e-mail: | misojantosik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kolárik Igor | ||||
7:6(5) 6:1 | |||||
2. | Székházi Marek | 16 8 SF F | |||
3. | Vaškanin Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Sobihard Peter | 16 8 SF F | |||
5. | Gróf Leonard | ||||
2:5 skr | |||||
6. | Jasenák Lukáš | 16 8 SF F | |||
7. | Zeman Michal | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Konderla Filip | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Konderla F. Gróf L. | |||
skr | 06. 07. 2024 00:00 | ||||
2. | Oles N. Kučera R. | SF F | |||
3. | Rampach Š. Masaryk M. | ||||
6:2 6:3 | 06. 07. 2024 00:00 | ||||
4. | (2) | Michalka J. Vaškanin F. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
2 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 | ||||
3 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
4 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
5 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
6 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
7 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
8 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
9 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
10 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
11 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
12 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
13 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
14 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
15 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
16 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 28. 06. 2024 15:17 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
2 | Czinege Richard | 30. 06. 2024 14:18 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
3 | Fano Alex Adam | 27. 06. 2024 20:35 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
4 | Fleischmann Jakub | 30. 06. 2024 11:14 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
5 | Gergeľ Maximilián | 03. 07. 2024 06:45 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
6 | Gergeľ Sebastián | 03. 07. 2024 06:43 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
7 | Hlóska Viktor | 04. 07. 2024 07:51 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | ||||
8 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:32 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
9 | Hron Alex Maximilián | 02. 07. 2024 19:11 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
10 | Kecskés Oliver | 22. 06. 2024 12:16 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
11 | Kruksa Martin | 01. 07. 2024 20:58 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Maruniak Matej | 02. 07. 2024 13:09 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
13 | Matušík Lukáš | 22. 06. 2024 03:57 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
14 | Solčan Adam | 23. 06. 2024 06:21 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
15 | Valko Samuel | 04. 07. 2024 12:40 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |