Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMET TEC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Maras Jozef (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Fričová Martina (C) | |||
Termín od: | 31.08.2024 | Termín do: | 02.09.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
2 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
3 | Gromusová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | ||||
4 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
5 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
6 | Grabanová Stella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 169 | ||||
7 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | 64 | |||
8 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | 88 | |||
9 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | 81 | |||
10 | Demčáková Nella Sofie | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | 127 | |||
11 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | 101 | |||
12 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | 132 | |||
13 | Leláková Barbora | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK GSM Prešov | 288 | 292 | |||
14 | Grigeľová Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | 152 | |||
15 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 186 | ||||
16 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 136 | ||||
17 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 211 | ||||
18 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 149 | ||||
19 | Lichvárová Lilla | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJT Michalovce | 180 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Chovancová Laura | 28. 07. 2024 07:24 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | 97 | |||
2 | Semanová Sára | 19. 08. 2024 16:56 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 324 |