Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 949089743, | |||
Kontakt e-mail: | dusan.hrebik666@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
2 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
3 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
4 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
5 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
6 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
7 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | ||||
8 | Ivanová Viktória | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | ||||
9 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | ||||
10 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
11 | Harviščáková Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | ||||
12 | Vasilisková Veronika | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
13 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | ||||
14 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
15 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
16 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 | ||||
17 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
18 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | ||||
19 | USP | Fekete Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 263 | |||
20 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
21 | Grigeľová Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | ||||
22 | Kováčiková Soňa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | ||||
23 | Jeníková Lota | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
24 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
25 | USP | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||
26 | NVK | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||
27 | NVK | Siheľská Barbora | 31.10.2025 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||
28 | NVK | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
29 | NVK | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||
30 | USP | Horváthová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
31 | USP | Dzurillová Sofia Lujza | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čačová Tereza | 03. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Uherčíková Alena | 24. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
2 | Bojkunová Martina | 24. 07. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
3 | Sabová Sofia Mia | 19. 07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 18. 07. 2024 08:21 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
2 | Andrejková Sophia | 11. 07. 2024 12:09 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
3 | Bereczková Lenka | 13. 07. 2024 14:55 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
4 | Demčáková Nella Sofie | 24. 07. 2024 17:01 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | ||||
5 | Kočanová Lea | 23. 07. 2024 10:23 | 2010 | S-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Lukacková Nela | 18. 07. 2024 12:58 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
7 | Vilčeková Daniela | 08. 07. 2024 18:32 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |