Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | ||||
2 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
3 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
4 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
5 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
6 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
7 | Macková Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
8 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
9 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
10 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
11 | Burík Anna | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | ||||
12 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
13 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
14 | Glázerová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | ||||
15 | Velits Natalie | 31.10.2025 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | ||||
16 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
17 | Hanyusová Anna | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | ||||
18 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
19 | NVK | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
20 | NVK | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Siheľská Barbora | 25. 06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tužinská Nela | 04. 07. 2024 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 171 | |||||
2 | Benderová Ela | 03. 07. 2024 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | |||||
3 | Skládalová Sofia | 30. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Emma | 04. 07. 2024 10:16 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | ||||
2 | Červenková Sofia | 04. 07. 2024 07:25 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
3 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
4 | Morvaiová Sofia | 01. 07. 2024 05:32 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 288 | ||||
5 | Trabalíková Monika | 23. 06. 2024 15:54 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 |