Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
3 | Bab Viktória Terézia | 19.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
4 | Balážová Lucia | 12.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | |||||
5 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
6 | Capandová Alexandra | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
7 | Daubnerová Ivana | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
8 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Ferancová Agnes | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
10 | Hargašová Sofia | 05.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
11 | Herdická Nicole Emma | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
12 | Hetešová Sophie | 19.07. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
13 | Holienková Amia | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
14 | Ifailova Oleksandra | 22.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
15 | Jalčová Diana | 04.07. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
16 | Kolodžejová Lea | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
17 | Konopková Nela | 18.07. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
18 | Kováčová Emília | 11.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
19 | Kubalová Lilien | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
20 | Kuriľáková Nela | 06.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
21 | Martinková Katarína | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
22 | Méryová Nina | 04.07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
23 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
24 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
25 | Mrázová Vanesa | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
26 | Palanová Adela | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
27 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
28 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
29 | Petríková Dominika | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
30 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
31 | Pirohová Dominika | 12.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
32 | Planická Stella | 14.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
33 | Rábeková Rebeka | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
34 | Rablánska Flóra | 20.07. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
35 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
36 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
37 | Scheberová Lucia | 01.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
38 | Švorcová Stella Izabela | 11.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
39 | Valenčíková Diana | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
40 | Vallová Karin | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
41 | Vatlavicová Monika | 17.07. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
42 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |