'
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kamenská Viktória | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Benderová Ela | 32 16 8 SF F | |||
3. | Andrejková Sophia | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Valentová Lea | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lalíková Michaela | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Holecová Chiara | 32 16 8 SF F | |||
7. | Haríková Ema | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Pavlovičová Dominika | 32 16 8 SF F | |||
9. | Tužinská Nela | ||||
7:5 6:1 | |||||
10. | Hanyusová Anna | 32 16 8 SF F | |||
11. | Dimitrova Andrea | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Weissová Ema | 32 16 8 SF F | |||
13. | Chovancová Laura | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Skládalová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
15. | Uherčíková Alena | ||||
6:1 7:6(2) | |||||
16. | Bohunčáková Stela | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bohunčáková S. Kamenská V. | |||
14.07.2024 14:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Andrejková S. Glázerová N. | ||||
13.07.2024 15:30 | |||||
4. | Tužinská N. Weissová E. | ||||
5. | Haríková E. Uherčíková A. | ||||
13.07.2024 15:30 | |||||
6. | Valentová L. Holecová C. | ||||
7. | BYE | ||||
14.07.2024 14:00 | |||||
8. | (2) | Pavlovičová D. Dimitrova A. |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | ||||
2 | USP | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||
3 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
4 | USP | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||
5 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
6 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
7 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
8 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
9 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
10 | Benderová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
11 | USP | Tužinská Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 171 | |||
12 | Glázerová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | ||||
13 | Hanyusová Anna | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | ||||
14 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
16 | USP | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
17 | USP | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||
18 | Huliaková Eva | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 10. 07. 2024 08:35 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
2 | Böhmová Emma | 04. 07. 2024 10:16 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | ||||
3 | Burík Anna | 09. 07. 2024 21:51 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | ||||
4 | Červenková Sofia | 04. 07. 2024 07:25 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
5 | Kušnírová Lívia | 11. 07. 2024 06:53 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
6 | Macková Ema | 10. 07. 2024 20:36 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
7 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
8 | Morvaiová Sofia | 01. 07. 2024 05:32 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 288 | ||||
9 | Novotná Simona | 07. 07. 2024 14:18 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
10 | Parízeková Laura | 07. 07. 2024 17:46 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
11 | Siheľská Barbora | 06. 07. 2024 09:11 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
12 | Skupeňová Nina | 08. 07. 2024 22:06 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
13 | Trabalíková Monika | 23. 06. 2024 15:54 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
14 | Velits Natalie | 12. 07. 2024 06:54 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 |