Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 24 | 12 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bognár Simon | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 40 | ||||
2 | Czinege Richard | 10.08. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | 60 | ||||
3 | Dzhurdzha Artem | 15.07. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | |||||
4 | Gottwald Lukáš | 05.07. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
5 | Gula Pavel | 15.07. 2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
6 | Jankech Michael | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | 32 | ||||
7 | Keľo Pavel | 27.06. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
8 | Kompiš Andrej | 22.07. 2024 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | 14 | ||||
9 | Kravec Vladimír | 10.07. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
10 | Kyjaci Samuel | 28.07. 2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
11 | Lomjanský Samuel | 24.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
12 | Lukačovič Michal | 03.08. 2024 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | |||||
13 | Macháč Max Mikuláš | 30.06. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | 30 | ||||
14 | Medveď Jakub | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | 3 | ||||
15 | Melaga Samuel | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | 2 | ||||
16 | Michalica Aleš | 26.06. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | 38 | ||||
17 | Novák Maxim | 30.07. 2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | |||||
18 | Novodomec Radoslav | 04.08. 2024 | 1993 | M | TC Stupava | 26 | |||||
19 | Paulovčák Sebastián | 10.08. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | 34 | ||||
20 | Paulovič Nikolas | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | |||||
21 | Pucovský Tomáš | 14.07. 2024 | 2004 | M | TC Stupava | 444 | |||||
22 | Rosa Alex | 20.07. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | |||||
23 | Stolárik Samuel | 15.07. 2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||||
24 | Sze Leroy | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
25 | Tarhanič Matej | 01.08. 2024 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | |||||
26 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | 62 | ||||
27 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | 41 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Martsinkevich Artur | 11.08. 2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | ||||||
2 | Garaj Bruno | 11.08. 2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 184 | |||||
3 | Talajka Tomáš | 13.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | 4 | ||||
4 | Chovanec Jakub | 13.08. 2024 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 159 | 42 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gibala Martin | 29.07. 2024 10:26 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 382 | |||||
2 | Sedliak Šimon | 06.08. 2024 09:41 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 |