Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | LEGAS AUTO TOUR 23/24 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 16 | 8 | - | 13.09.2024 10:00 | v mieste konania |
muži | 32 | 16 | - | 13.09.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Arva Sebastian | 10.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | 69 | ||||
2 | Bušniak Michal | 05.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 367 | 53 | ||||
3 | Carrington Edwin Patrick | 04.08. 2024 | 1999 | M | TK Pro Set Bratislava | ||||||
4 | Drahovzal Oldřich | 20.07. 2024 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
5 | Hromník Filip | 21.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | 103 | ||||
6 | Hudec Michal | 14.07. 2024 | 1987 | SM 35 | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Jendrejský Nicolas | 18.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 134 | |||||
8 | Kravec Vladimír | 05.08. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
9 | Kvapilík David | 29.07. 2024 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | |||||
10 | Lomjanský Samuel | 17.07. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
11 | Macháč Max Mikuláš | 08.08. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | 30 | ||||
12 | Melicher Ján | 18.07. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
13 | Michalica Aleš | 28.07. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | 38 | ||||
14 | Mokrý Alex | 21.07. 2024 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
15 | Planický Robert | 12.08. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
16 | Rosa Alex | 20.07. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | |||||
17 | Rybár Vladimír | 02.08. 2024 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | |||||
18 | Talian Patrik | 20.07. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | 156 | ||||
19 | Volník Nicholas | 16.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | 41 |