Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 06.01.2024 | Termín do: | 09.01.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 24 | 12 | - | 05.01.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 24 | 12 | - | 05.01.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie M / vyhodnotenie Ž
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mayerová Mia | |||
06. 01. 2024 14:00 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Petríková Dominika | ||||
5:7 6:3 6:4 | 06. 01. 2024 09:00 | ||||
4. | Husárová Silvia | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lišková Ema | ||||
6:2 6:1 | 06. 01. 2024 08:00 | ||||
6. | Palanová Adela | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Mináriková Mária | |||
06. 01. 2024 14:00 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gombitová Alexandra | |||
06. 01. 2024 14:00 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Karasová Emma | ||||
6:2 6:2 | 06. 01. 2024 09:00 | ||||
12. | Jakubcová Katarína | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pánisová Romana | ||||
6:0 6:0 | 06. 01. 2024 09:00 | ||||
14. | Zitová Tamara | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
06. 01. 2024 15:15 | |||||
16. | (5-8) | Škodáčková Katarína | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
06. 01. 2024 15:15 | |||||
18. | (5-8) | Jánošíková Jana | 32 16 8 SF F | ||
19. | Zapletalová Alexandra | ||||
6:4 6:3 | 06. 01. 2024 10:15 | ||||
20. | Adamcová Petra | 32 16 8 SF F | |||
21. | Bab Dominika Elizabeth | ||||
6:0 6:1 | 06. 01. 2024 10:15 | ||||
22. | Pavlíková Vladimíra | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
06. 01. 2024 15:15 | |||||
24. | (3-4) | Šabíková Ana | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
06. 01. 2024 16:30 | |||||
26. | (5-8) | Gombitová Ivana | 32 16 8 SF F | ||
27. | Pauková Sofia | ||||
6:4 6:4 | 06. 01. 2024 08:00 | ||||
28. | Konopková Nela | 32 16 8 SF F | |||
29. | Janigová Petra | ||||
6:1 6:2 | 06. 01. 2024 08:00 | ||||
30. | Petrášová Diana | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
06. 01. 2024 16:30 | |||||
32. | (2) | Polakovičová Adela | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pánisová R. Škodáčková K. | |||
6:0 6:0 | 07. 01. 2024 13:00 | ||||
2. | Pauková S. Petríková D. | SF F | |||
3. | Palanová A. Petrášová D. | ||||
0:6 7:6(3) 11:9 | 07. 01. 2024 13:00 | ||||
4. | (2) | Bab D. Karasová E. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
2 | USP | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 29 | |||
3 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 36 | ||||
4 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 38 | ||||
5 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 39 | ||||
6 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 47 | ||||
7 | Jánošíková Jana | 31.10.2024 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 57 | ||||
8 | Škodáčková Katarína | 31.10.2024 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 71 | ||||
9 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 72 | ||||
10 | USP | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 86 | |||
11 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 89 | ||||
12 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 120 | ||||
13 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 144 | ||||
14 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | ||||
15 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 158 | ||||
16 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 169 | ||||
17 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | ||||
18 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 173 | ||||
19 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 173 | ||||
20 | Pánisová Romana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 173 | ||||
21 | NVK | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | ||||
22 | USP | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | ||||
23 | NVK | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | ||||
24 | NVK | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mrázová Vanesa | 28. 11. 2023 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bohunčáková Stela | 03. 01. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 108 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Borguľová Sandra | 29. 12. 2023 11:17 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 173 | ||||
2 | Daubnerová Ivana | 31. 12. 2023 18:48 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 80 | ||||
3 | Gallová Anabela | 03. 01. 2024 16:07 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 76 | ||||
4 | Koppová Natália | 30. 12. 2023 14:00 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
5 | Kozmová Lujza | 31. 12. 2023 15:57 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 101 | ||||
6 | Krajmer Karolína | 02. 01. 2024 17:54 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 41 | ||||
7 | Kubalová Kristína | 03. 01. 2024 12:28 | 2008 | D-d | TK Žilina | 144 | ||||
8 | Lacková Viktória | 04. 01. 2024 20:24 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
9 | Martinková Katarína | 03. 01. 2024 16:08 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Mokrá Vanesa | 21. 12. 2023 17:15 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
11 | Pirohová Dominika | 03. 01. 2024 18:35 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | ||||
12 | Siváková Adela | 03. 01. 2024 23:46 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | |||||
13 | Šramková Tamara | 02. 01. 2024 08:21 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
14 | Vatlavicová Monika | 02. 01. 2024 13:07 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 43 |