Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 049 21 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
2 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
3 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
4 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
5 | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | ||||
6 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
7 | Tokárová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | ||||
8 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
9 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
10 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | ||||
11 | Benejová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
12 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | ||||
13 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
14 | Farkašovská Karla | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TKM Betliar | 207 | ||||
15 | Tomaszová Dominika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | ||||
16 | Micháliková Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | ||||
17 | Priesterová Júlia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
19 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
20 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | |||||
21 | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
22 | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | |||||
23 | USP | Sklenárová Lenka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||
24 | USP | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gregušová Marína | 16. 07. 2024 19:35 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
2 | Grujbárová Stela | 14. 07. 2024 22:01 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | ||||
3 | Jedináková Nina | 24. 07. 2024 23:16 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
4 | Kukučková Ema | 24. 07. 2024 14:52 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
5 | Lübecková Tereza | 14. 07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
6 | Pavlová Stasiya | 04. 07. 2024 09:53 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
7 | Ščibranová Adela | 24. 07. 2024 08:26 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
8 | Semanová Sára | 17. 06. 2024 15:28 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
9 | Tomášová Lea Olívia | 09. 07. 2024 09:13 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 |