Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 26.07.2024 10:00 | TK KNM |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 26.07.2024 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
2 | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | ||||
3 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
4 | Sekáčová Patrícia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | ||||
5 | USP | Holačiková Michaela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 106 | |||
6 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | ||||
7 | Rešovská Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | ||||
8 | Virgová Vivien | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 166 | ||||
9 | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | ||||
10 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
11 | Purašiková Gabriela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | ||||
12 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | ||||
13 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | ||||
14 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Podhradská Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
16 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
17 | NVK | Humajová Aneta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||
18 | NVK | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||
19 | NVK | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||
20 | USP | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kukosová Alžbeta | 19. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | ||||||
2 | Franeková Tamara | 16. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ďurišová Lucia | 24. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 231 | |||||
2 | Holovičová Tamara | 18. 07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 257 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:55 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
2 | Gáliková Anetka | 20. 07. 2024 14:22 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
3 | Gorielova Uliana | 22. 07. 2024 20:30 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
4 | Górna Adela | 13. 07. 2024 22:12 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
5 | Hajdučková Stella | 25. 07. 2024 08:05 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
6 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:20 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | ||||
7 | Kerndlová Kristína | 23. 07. 2024 16:21 | 2011 | S-d | TK Ružomberok | |||||
8 | Laššová Gréta | 23. 07. 2024 05:58 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
9 | Madliaková Lenka | 22. 07. 2024 20:54 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | ||||
10 | Marcišová Veronika | 21. 07. 2024 19:03 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
11 | Michaláková Tamara | 03. 07. 2024 15:37 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
12 | Michalková Alžbeta | 24. 07. 2024 07:21 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
13 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 20:19 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | ||||
14 | Turčányová Alexandra | 24. 07. 2024 23:44 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | ||||
15 | Turčányová Miroslava | 24. 07. 2024 23:45 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | ||||
16 | Vargová Vanesa | 25. 07. 2024 08:56 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |