tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090126 - Tenis team Nové Zámky | |||
Názov turnaja: | TENIS TEAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Čerešňová 11, Nové Zámky 940 02 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hodrušský Branislav (C) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Matúš Kráľ | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421944401094, | |||
Kontakt e-mail: | matus.kral01@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Klára Kutejová | |||
13.08.2024 10:15 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Valéria Janotková | ||||
13.08.2024 10:15 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Natália Úradniková | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
6. | Alexandra Turčányová | ||||
7. | Viktória Valičeková | ||||
13.08.2024 11:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Nela Forgáčová | |||
13.08.2024 09:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Hana Csibrányiová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Viktória Szekérová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
16. | Tamara Kárpáti | ||||
17. | BYE | ||||
13.08.2024 11:30 | |||||
18. | Ella Szőllősy | ||||
19. | Tereza Markošová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
20. | Kamila Libáková | ||||
21. | BYE | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
22. | Miroslava Turčányová | ||||
23. | BYE | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
24. | (3-4) | Isabella Shenová | |||
25. | BYE | ||||
13.08.2024 11:30 | |||||
26. | Eliška Chrenková | ||||
27. | Nela Štefanovičová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
28. | Amia Holienková | ||||
29. | BYE | ||||
13.08.2024 10:15 | |||||
30. | Hana Tereza Jeric | ||||
31. | BYE | ||||
13.08.2024 10:15 | |||||
32. | (2) | Eliška Kebísková |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | |||
2 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
3 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | |||
4 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
5 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | |||
6 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
7 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
8 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | |||
9 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
10 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
11 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
12 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
13 | Csibrányiová Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 132 | 112 | |||
14 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
15 | Szekérová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | ||||
16 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
17 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | |||
18 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | |||
19 | Kárpáti Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Spartak Komárno | 257 | 84 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Böhmová Emma | 11. 08. 2024 08:03 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
2 | Černá Ema | 11. 08. 2024 08:32 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
3 | Česalová Ivana | 28. 07. 2024 19:29 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Dolák Karin | 06. 07. 2024 08:51 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | 258 | |||
5 | Drgon Emily | 10. 08. 2024 11:15 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Gašparíková Sofia | 10. 08. 2024 11:49 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
7 | Grešová Nina | 07. 08. 2024 19:46 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | ||||
8 | Hamranová Nela | 05. 08. 2024 13:19 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 318 | ||||
9 | Haríková Ema | 07. 08. 2024 14:46 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | |||
10 | Hlubíková Hana | 04. 08. 2024 18:20 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
11 | Hrajnohová Michaela Halina | 01. 08. 2024 08:02 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | ||||
12 | Janáková Zoe | 08. 08. 2024 16:21 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | |||
13 | Jánošíková Diana | 11. 08. 2024 08:50 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | ||||
14 | Priesterová Miroslava | 07. 08. 2024 20:44 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | |||
15 | Ščibranová Adela | 08. 08. 2024 08:28 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | ||||
16 | Šramková Mia | 10. 08. 2024 19:18 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 122 | ||||
17 | Turoňová Tamara | 09. 08. 2024 23:20 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | 157 | |||
18 | Valentová Lea | 08. 08. 2024 10:35 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
19 | Vargová Vanesa | 10. 08. 2024 18:58 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | |||
20 | Zemanová Tatiana | 10. 08. 2024 22:35 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |