Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 15.07.2024 | Termín do: | 17.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
2 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
3 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
4 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
5 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
6 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
7 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
8 | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 89 | ||||
9 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
10 | Jamrichová Zuzana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | ||||
11 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
12 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | ||||
13 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
14 | Szekérová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | ||||
15 | Cvíčelová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
16 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
17 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | ||||
18 | Remenárová Liana | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
19 | Vajayová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | ||||
20 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
21 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
22 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | ||||
23 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | ||||
24 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
25 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
26 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
27 | Heinová Emma | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
28 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 08. 07. 2024 12:25 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
2 | Böhmová Emma | 04. 07. 2024 10:20 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
3 | Bolebruchová Emma | 13. 07. 2024 13:35 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 12. 07. 2024 16:51 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
5 | Diková Kristína | 01. 07. 2024 10:23 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | ||||
6 | Erdélyi Olívia | 04. 07. 2024 10:20 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | ||||
7 | Ferková Vanesa | 08. 07. 2024 14:26 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
8 | Gajdošechová Karin Júlia | 12. 07. 2024 18:20 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Gašparíková Sofia | 13. 07. 2024 08:43 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
10 | Gažová Anabela | 06. 07. 2024 18:38 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
11 | Haríková Ema | 11. 07. 2024 06:47 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
12 | Havrlentová Tamara | 11. 07. 2024 18:49 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
13 | Hlubíková Hana | 12. 07. 2024 06:30 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
14 | Hlucháňová Nela | 10. 07. 2024 16:17 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
15 | Holecová Chiara | 11. 07. 2024 08:50 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
16 | Holienková Amia | 12. 07. 2024 23:13 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
17 | Holkovičová Karolína | 01. 06. 2024 11:11 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
18 | Houdek Vera | 28. 06. 2024 21:12 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | ||||
19 | Janáková Zoe | 07. 07. 2024 15:07 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | ||||
20 | Janotková Valéria | 04. 07. 2024 22:56 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
21 | Juričkovičová Nina | 18. 06. 2024 06:55 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
22 | Kabátová Tamara | 19. 06. 2024 09:43 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | |||||
23 | Kadlečíková Diana | 07. 07. 2024 21:43 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
24 | Kapráliková Laura | 12. 07. 2024 23:30 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
25 | Kebísková Eliška | 12. 07. 2024 12:17 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
26 | Kukosová Alžbeta | 12. 07. 2024 07:52 | 2013 | M-d | TK Púchov | |||||
27 | Kutejová Klára | 12. 07. 2024 21:41 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
28 | Libáková Kamila | 11. 07. 2024 17:57 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
29 | Marcišová Veronika | 07. 07. 2024 22:12 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
30 | Markošová Tereza | 24. 06. 2024 14:29 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
31 | Moussa Aaliyah | 09. 07. 2024 17:52 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
32 | Munk Melisa | 12. 07. 2024 20:19 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
33 | Raymonds Emily Oluchi | 01. 07. 2024 20:08 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
34 | Rišková Amélia | 12. 07. 2024 19:18 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
35 | Ščibranová Adela | 11. 07. 2024 11:05 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
36 | Ščibranová Nela | 11. 07. 2024 11:09 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
37 | Slobodníková Terézia | 02. 07. 2024 17:40 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
38 | Ukropová Nina | 02. 07. 2024 18:39 | 2012 | M-d | TK Žilina | |||||
39 | Vargová Vanesa | 12. 07. 2024 22:38 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
40 | Weissová Simona | 11. 07. 2024 21:04 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
41 | Zemanová Tatiana | 12. 07. 2024 23:08 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |