Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
dorastenky | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Fleischmann Jakub | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | ||||
2 | Gallo Michal | 03.08. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 271 | 45 | ||||
3 | Gallo Peter | 03.08. 2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 271 | |||||
4 | Gibala Dominik | 27.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
5 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
6 | Jáger Matúš | 21.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | ||||
8 | Krpelan Jakub | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | 66 | ||||
9 | Lupták Richard | 12.08. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
10 | Maruniak Matej | 28.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
11 | Mattoš Adam | 19.07. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||||
12 | Paulík Šimon | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 287 | |||||
13 | Turek Sebastian | 27.07. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
14 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
15 | Vanta Michal | 28.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
16 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Faga Sebastián | 14.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolodžej Filip | 08.08. 2024 07:13 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
2 | Paľko Adam | 14.08. 2024 11:08 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 |