Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.09.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.09.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bartovič Marko | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
2 | Bobošík Martin | 08.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||||
3 | Gallo Samuel | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
4 | Gonda Filip | 31.07. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
5 | Gramblička Adam | 07.08. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | ||||
6 | Hlivjak Oliver | 29.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
7 | Hron Alex Maximilián | 15.07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
8 | Ivashko Maksym | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
9 | Jáger Matúš | 21.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
10 | Jankech Michael | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
11 | Kolodžej Filip | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||||
12 | Krpelan Jakub | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | 66 | ||||
13 | Kulich Lukáš | 11.08. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
14 | Levkanič Daniel | 13.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | |||||
15 | Marko Martin | 03.08. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
16 | Maruniak Matej | 19.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
17 | Matušík Lukáš | 18.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
18 | Medveď Maroš | 06.08. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
19 | Nemjo Filip | 03.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
20 | Ondrášik Dávid | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||||
21 | Ozorák Samuel | 03.08. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 | ||||
22 | Paľko Adam | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
23 | Pleško Richard | 01.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
24 | Puskajler Oliver | 02.08. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 173 | ||||
25 | Sirota Daniel | 12.08. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | 73 | ||||
26 | Srpoň Martin | 11.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
27 | Turek Sebastian | 27.07. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
28 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
29 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
30 | Valuh Boris | 26.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | |||||
31 | Vancu Adrian | 10.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | ||||
32 | Vanta Michal | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
33 | Zelenák Ivan | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | ||||
34 | Žembery Martin | 04.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | 28 |