Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
5 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
6 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
7 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
8 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
9 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
10 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
11 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
12 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
13 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
14 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
15 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
16 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
17 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
18 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
19 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
20 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
21 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
22 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
23 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
24 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
25 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
26 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
27 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
28 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
29 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
30 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
31 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
32 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | |||
33 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
34 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
35 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
36 | NVK | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | ||
37 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||
38 | NVK | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | ||
39 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||
40 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | ||
41 | USP | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | |||
42 | USP | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | 30 | ||
43 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||
44 | USP | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 171 | 25 | ||
45 | USP | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | 23 | ||
46 | USP | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||
47 | USP | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 59 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Trojan Samuel | 18. 07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
2 | Nemjo Filip | 24. 06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 21. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Richter Patrik | 15. 07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
5 | Matušík Lukáš | 22. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
6 | Vanta Michal | 23. 07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
7 | Krajčovič Tomáš | 30. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | 16 | ||||
8 | Kovář Gregor | 17. 07. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
9 | Marko Martin | 03. 08. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
10 | Lupták Richard | 31. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
11 | Fleischmann Jakub | 22. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | ||||
12 | Hron Alex Maximilián | 26. 06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
13 | Jendrejský Nicolas | 19. 06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | ||||
14 | Faga Sebastián | 24. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||||
15 | Bartovič Marko | 25. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
16 | Roman Filip | 29. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | 38 | ||||
17 | Sobihard Peter | 25. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | ||||
18 | Czinege Norbert | 19. 06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | 148 | ||||
19 | Žembery Martin | 04. 08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | 28 | ||||
20 | Gramblička Adam | 21. 06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | ||||
21 | Zeman Michal | 26. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 | |||||
22 | Levkanič Daniel | 24. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | |||||
23 | Sze Leroy | 15. 07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
24 | Horský Gabriel | 23. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
25 | Gakh Matvei | 24. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Ovsijčuk Erik | 07. 08. 2024 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Babušík Adam | 13. 08. 2024 13:54 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 04. 08. 2024 14:04 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | 29 | |||
3 | Dráb Filip | 13. 08. 2024 12:36 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
4 | Gróf Leonard | 05. 08. 2024 18:51 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | 49 | |||
5 | Kral Elias | 13. 08. 2024 17:22 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
6 | Kučera Richard | 08. 08. 2024 12:39 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | |||
7 | Lackovič Samuel | 20. 07. 2024 16:35 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | 61 | |||
8 | Mačej Dominik | 14. 08. 2024 17:21 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | 3 | |||
9 | Maruniak Matej | 21. 07. 2024 21:15 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
10 | Matunák Martin | 13. 08. 2024 14:37 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
11 | Nagy Damian | 12. 08. 2024 10:08 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
12 | Németh Martin | 08. 08. 2024 21:44 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
13 | Petráško Matúš | 10. 08. 2024 08:18 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | 6 | |||
14 | Šimunič Martin | 10. 08. 2024 12:27 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | 36 | |||
15 | Sloboda Leon | 13. 08. 2024 08:53 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | 1 | |||
16 | Solčan Adam | 23. 07. 2024 07:29 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
17 | Srpoň Martin | 11. 08. 2024 22:00 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
18 | Valko Samuel | 08. 08. 2024 23:27 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
19 | Vancu Adrian | 07. 08. 2024 11:40 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 |