Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Andel Adam | 10.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | ||||
2 | Arva Sebastian | 20.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
3 | Bairo Dylan | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
4 | Bartovič Marko | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
5 | Benian Oskar | 09.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
6 | Bíly Pavol | 22.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
7 | Bobošík Martin | 08.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||||
8 | Bognár Simon | 13.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
9 | Bušniak Michal | 05.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
10 | Czinege Richard | 10.08. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
11 | Danko Peter | 09.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
12 | Dióssy Šimon | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
13 | Dráb Filip | 21.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
14 | Faga Sebastián | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||||
15 | Gakh Matvei | 06.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
16 | Gallo Samuel | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
17 | Gibala Dominik | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
18 | Glos Tomáš | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
19 | Gramblička Adam | 08.08. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | ||||
20 | Guzmický Dominik | 16.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
21 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
22 | Hromník Filip | 30.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
23 | Hron Alex Maximilián | 15.07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
24 | Ivashko Maksym | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
25 | Jakubovič Xavier | 22.07. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
26 | Jankech Michael | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
27 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | ||||
28 | Kecskés Oliver | 23.07. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
29 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||||
30 | Krahulec Martin | 03.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
31 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | ||||
32 | Kral Elias | 02.08. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
33 | Kriško Radovan | 11.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
34 | Kulich Lukáš | 11.08. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
35 | Lapšanský Alex | 10.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||||
36 | Letavay Matej | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
37 | Luhový Ivan | 27.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
38 | Lupták Richard | 31.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
39 | Marko Martin | 03.08. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
40 | Markovič Matej | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
41 | Maruniak Matej | 07.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
42 | Matunák Martin | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
43 | Matušík Lukáš | 18.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
44 | Medveď Maroš | 06.08. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
45 | Melaga Samuel | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
46 | Mikuš Michal | 12.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
47 | Nemjo Filip | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
48 | Ondrášik Dávid | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||||
49 | Paľko Adam | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
50 | Paulík Martin | 06.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
51 | Paulovčák Sebastián | 12.07. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
52 | Paulovič Nikolas | 16.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
53 | Pleško Richard | 01.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
54 | Srpoň Martin | 11.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
55 | Šuchter Martin | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
56 | Sýkora Samuel | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | ||||
57 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
58 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
59 | Urbánoš Filip | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | 8 | ||||
60 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
61 | Valuh Boris | 26.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | |||||
62 | Vanta Michal | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
63 | Varinský Tibor | 11.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | ||||
64 | Vateha Matúš | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
65 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
66 | Vozár Samuel | 28.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
67 | Vrba Miloslav | 11.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
68 | Zelenák Ivan | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | ||||
69 | Zeman Michal | 08.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 | |||||
70 | Žembery Martin | 04.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | 28 |