Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | FOBOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
dorastenky | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
2 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
4 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
5 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
6 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
7 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
8 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
9 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
10 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
11 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
12 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
13 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
14 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
15 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
16 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
17 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | 7 | |||
18 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
19 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
20 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
21 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
22 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
23 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | 6 | |||
24 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
25 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
26 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
27 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | 3 | |||
28 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | |||
29 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
30 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
31 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
32 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | 84 | |||
33 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
34 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | 50 | |||
35 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | 16 | |||
36 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | 59 | |||
37 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | |||
38 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | 11 | |||
39 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | |||
40 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
41 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | |||
42 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | |||
43 | Hollá Alexandra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | 113 | 38 | |||
44 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | 48 | |||
45 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | 12 | |||
46 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | 49 | |||
47 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | 43 | |||
48 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | 24 | |||
49 | NVK | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | 51 | ||
50 | NVK | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | ||
51 | NVK | Skalická Ela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | 20 | ||
52 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | 10 | ||
53 | NVK | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | 9 | ||
54 | USP | Křenová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | 147 | ||
55 | USP | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 89 | ||
56 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 22 | ||
57 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||
58 | NVK | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | |||
59 | USP | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 66 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Vilčeková Daniela | 15. 06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
2 | Ambrózová Ela | 15. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
3 | Jakubcová Katarína | 09. 07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
4 | Cimmermannová Natália | 30. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
5 | Planická Stella | 09. 06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
6 | Mračnová Tamara | 01. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | ||||
7 | Babincová Sofia | 16. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
8 | Kinderová Liliana | 10. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | ||||
9 | Švachová Eliška | 10. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | 92 | ||||
10 | Markošová Tereza | 19. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | 204 | ||||
11 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
12 | Capandová Alexandra | 10. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
13 | Libáková Kamila | 18. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 128 | |||||
14 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
15 | Pindúrová Vivien | 14. 07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
16 | Mikocziová Petra | 17. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
17 | Troshyna Mariia | 23. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bohunčáková Stela | 26. 07. 2024 19:22 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
2 | Erdélyi Olívia | 24. 06. 2024 22:16 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | 91 | |||
3 | Georgievska Hana | 28. 07. 2024 19:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
4 | Jaškovičová Izabella | 27. 07. 2024 22:11 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | ||||
5 | Kolodžejová Lea | 29. 07. 2024 18:16 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
6 | Mokrá Vanesa | 21. 07. 2024 09:42 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | |||
7 | Pauková Sofia | 11. 06. 2024 08:45 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
8 | Pojedincová Linda | 20. 07. 2024 17:57 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 344 | 324 | |||
9 | Švorcová Stella Izabela | 19. 07. 2024 13:37 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
10 | Uherčíková Alena | 28. 07. 2024 13:05 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | 45 |