Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Čačová Tereza | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
3 | Capandová Alexandra | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Červenková Sofia | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
5 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
6 | Dimitrova Andrea | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Glázerová Nina | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | |||||
9 | Haríková Ema | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
10 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
11 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
12 | Košútová Lara | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
13 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
14 | Kušnírová Lívia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
15 | Lalíková Michaela | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
16 | Macková Ema | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
17 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
18 | Palanová Adela | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
19 | Parízeková Laura | 22.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
20 | Pavlovičová Dominika | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
21 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
22 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
23 | Uherčíková Alena | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
24 | Valenčíková Diana | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
25 | Vasilisková Veronika | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
26 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |