Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Baánová Sofia | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 26.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
5 | Babincová Sofia | 24.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
6 | Černáková Tereza | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
7 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
8 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Gálik Kayla Leah | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
10 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
11 | Gažová Anabela | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
13 | Hetešová Sophie | 25.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
14 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
15 | Kinderová Liliana | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
16 | Kováčová Emília | 20.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
17 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
18 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
19 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
20 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
21 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
22 | Nemec Timea Tara | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
23 | Palanová Adela | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
24 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
25 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
26 | Pindúrová Vivien | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
27 | Planická Stella | 28.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
28 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
29 | Riszdorferová Sophia | 16.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
30 | Ružičková Charlotte Chloe | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
31 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
32 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
33 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
34 | Scheberová Lucia | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
35 | Sláviková Lea | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
36 | Turza Viktória | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | |||||
37 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 235 | |||||
38 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | |||||
39 | Vilčeková Daniela | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Škoricová Martina | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferancová Agnes | 25.06. 2024 09:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
2 | Hamar Chanel | 16.06. 2024 19:59 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 201 | |||||
3 | Jeric Hana Tereza | 24.06. 2024 22:14 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava |