Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
3 | Diková Kristína | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | ||||||
4 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
5 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
6 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
7 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
8 | Kadlečíková Diana | 21.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
9 | Kinderová Liliana | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
10 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
11 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
13 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
14 | Nemec Timea Tara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
15 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
16 | Pojedincová Linda | 26.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 344 | |||||
17 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
18 | Ružičková Charlotte Chloe | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
19 | Sláviková Lea | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
20 | Ten Sofiia | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
21 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | |||||
22 | Vilčeková Daniela | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
23 | Zemanová Michaela | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gajdošová Michaela | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Capandová Alexandra | 24.06. 2024 20:48 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
2 | Daubnerová Ivana | 28.06. 2024 22:55 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
3 | Jeric Hana Tereza | 24.06. 2024 22:13 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Vallová Karin | 12.05. 2024 18:57 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 |