Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | ZOBOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
3 | Babincová Sofia | 24.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
4 | Balážová Ella | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
5 | Borguľová Sandra | 01.07. 2024 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
6 | Cinkaničová Stella | 06.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | |||||
7 | Daubnerová Ivana | 06.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
8 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
10 | Ferjaková Karin | 05.07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
11 | Gajdošová Michaela | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||||
12 | Georgievska Hana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
13 | Gross Timea | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | |||||
14 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
15 | Herdická Nicole Emma | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
16 | Hetešová Sophie | 02.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
17 | Hradecká Lucia | 04.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | |||||
18 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | ||||||
19 | Ifailova Oleksandra | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
20 | Jalčová Diana | 22.05. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
21 | Jávorková Karin | 22.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
22 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
23 | Karasová Emma | 02.07. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
24 | Klieštencová Klára | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
25 | Kolodžejová Lea | 03.06. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
26 | Konopková Nela | 27.06. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
27 | Kováčová Emília | 30.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
28 | Kozmová Lujza | 12.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
29 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
30 | Krajmer Karolína | 30.05. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
31 | Kubalová Kristína | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
32 | Kubalová Lilien | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
33 | Lalíková Michaela | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
34 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
35 | Margočová Lara | 18.06. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | |||||
36 | Martinková Katarína | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
37 | Méryová Nina | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
38 | Mĺkva Terézia | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
39 | Mrázová Vanesa | 12.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
40 | Nemec Timea Tara | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
41 | Palanová Adela | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
42 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
43 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
44 | Pauková Sofia | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
45 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
46 | Petríková Dominika | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
47 | Pindúrová Vivien | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
48 | Pirohová Dominika | 14.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
49 | Planická Stella | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
50 | Podolská Diana | 03.07. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
51 | Rábeková Rebeka | 27.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
52 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
53 | Rišiaňová Bianka | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
54 | Riszdorferová Sophia | 16.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
55 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
56 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
57 | Ščibranová Nela | 30.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
58 | Sedláková Sofia | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
59 | Sevald Nikol | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
60 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
61 | Scheberová Lucia | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
62 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
63 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
64 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
65 | Tomašovičová Lea | 21.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
66 | Tóth Lilla | 16.06. 2024 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 34 | |||||
67 | Uherčíková Alena | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
68 | Valenčíková Diana | 22.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
69 | Vallová Karin | 05.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
70 | Vatlavicová Monika | 24.05. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
71 | Velits Natalie | 27.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
72 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
73 | Zathurecká Zoja | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
74 | Zimenová Lujza | 11.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | |||||
75 | Zitová Tamara | 28.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 09:34 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
2 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 |