Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA A BSK TOUR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 02.03.2024 | Termín do: | 04.03.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 02. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 01.03.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
dorastenky | 32 | 16 | - | 01.03.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Georgievska Hana | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Lenártová Lara | 32 16 8 SF F | |||
3. | Balážová Ella | ||||
7:5 4:6 10:6 | 03. 03. 2024 08:00 | ||||
4. | Rogulski Bianka | 32 16 8 SF F | |||
5. | Daubnerová Ivana | ||||
6:1 6:2 | 03. 03. 2024 08:00 | ||||
6. | Baánová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
7. | Humenchak Daniela | ||||
6:2 6:4 | 03. 03. 2024 08:00 | ||||
8. | Ifailova Oleksandra | 32 16 8 SF F | |||
9. | Jávorková Karin | ||||
6:3 6:2 | 03. 03. 2024 08:00 | ||||
10. | Kyjaci Sofia | 32 16 8 SF F | |||
11. | Siváková Adela | ||||
5:0 skr | 03. 03. 2024 09:00 | ||||
12. | Adamcová Petra | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kováčová Emília | ||||
6:3 6:2 | 03. 03. 2024 09:00 | ||||
14. | Ten Sofiia | 32 16 8 SF F | |||
15. | Brestovičová Daniela | ||||
6:4 6:3 | |||||
16. | Scheberová Lucia | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Scheberová L. Georgievska H. | |||
02. 03. 2024 14:30 | |||||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Daubnerová I. Kováčová E. | ||||
6:3 6:0 | 02. 03. 2024 13:00 | ||||
4. | Humenchak D. Rogulski B. | 8 SF F | |||
5. | Križanová E. Ifailova O. | ||||
6:3 6:4 | 02. 03. 2024 13:00 | ||||
6. | Konderlová N. Baánová S. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
02. 03. 2024 14:30 | |||||
8. | (2) | Hetešová S. Jávorková K. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
2 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
3 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
4 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
5 | USP | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||
6 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
7 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
8 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
9 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
10 | Konderlová Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
11 | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | ||||
12 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
13 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 | ||||
14 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
15 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
16 | Križanová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 118 | ||||
17 | Ružičková Charlotte Chloe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | ||||
18 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | ||||
19 | USP | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||
20 | Turza Viktória | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | ||||
21 | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
22 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
23 | Lenártová Lara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 251 | ||||
24 | USP | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 344 | |||
25 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
26 | Krajčovičová Michaela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
27 | NVK | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | ||||
28 | USP | Ten Sofiia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||
29 | USP | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
30 | USP | Mikocziová Petra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrusová Juliana | 30. 01. 2024 18:40 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 74 | ||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 29. 02. 2024 07:49 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
3 | Babincová Sofia | 28. 02. 2024 22:52 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
4 | Bočáková Nina | 29. 02. 2024 06:50 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
5 | Bodiová Karolína | 27. 02. 2024 16:44 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 90 | ||||
6 | Capandová Alexandra | 28. 02. 2024 21:10 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
7 | Černáková Tereza | 28. 02. 2024 21:38 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
8 | Černická Ella | 18. 02. 2024 20:22 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 133 | ||||
9 | Černická Nella | 18. 02. 2024 20:22 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 288 | ||||
10 | Dokuchaeva Nelli | 29. 02. 2024 08:41 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 184 | ||||
11 | Gálik Kayla Leah | 22. 02. 2024 21:04 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
12 | Gašparíková Sofia | 27. 02. 2024 19:30 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | ||||
13 | Hamar Chanel | 27. 02. 2024 17:56 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 201 | ||||
14 | Hargašová Sofia | 28. 02. 2024 15:26 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
15 | Hlucháňová Nela | 28. 02. 2024 19:14 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | ||||
16 | Jaškovičová Izabella | 28. 02. 2024 10:34 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | ||||
17 | Kadlečíková Diana | 27. 02. 2024 22:11 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
18 | Kralovanská Alexandra | 23. 01. 2024 09:31 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | ||||
19 | Lukáčová Miroslava | 22. 02. 2024 10:17 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 98 | ||||
20 | Markošová Tereza | 01. 03. 2024 08:32 [N] | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | ||||
21 | Méryová Nina | 28. 02. 2024 10:13 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
22 | Miklánková Sára | 26. 02. 2024 19:02 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
23 | Mračnová Tamara | 11. 02. 2024 17:23 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
24 | Mrázová Vanesa | 12. 02. 2024 15:04 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | ||||
25 | Palanová Adela | 24. 02. 2024 13:33 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
26 | Palenčíková Petra | 20. 02. 2024 22:18 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
27 | Parízeková Laura | 27. 02. 2024 20:12 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
28 | Rablánska Flóra | 27. 02. 2024 16:29 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
29 | Rešovská Daniela | 28. 02. 2024 22:00 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | ||||
30 | Salaiová Vanesa | 01. 02. 2024 08:48 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
31 | Ščibranová Nela | 26. 02. 2024 03:17 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
32 | Shenová Isabella | 28. 02. 2024 17:25 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | ||||
33 | Tomašovičová Lea | 29. 02. 2024 07:06 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
34 | Trabalíková Monika | 27. 02. 2024 18:00 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
35 | Valenčíková Diana | 29. 02. 2024 06:01 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
36 | Vallová Karin | 28. 02. 2024 18:45 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
37 | Vatlavicová Monika | 25. 02. 2024 17:06 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
38 | Veselský Miah Paulina | 28. 02. 2024 16:51 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | ||||
39 | Zathurecká Zoja | 20. 02. 2024 10:12 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
40 | Žiaková Lucia | 28. 02. 2024 16:00 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice |