Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
2 | Capandová Alexandra | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
3 | Daubnerová Ivana | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
4 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
5 | Ferancová Agnes | 11.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
6 | Herdická Nicole Emma | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
7 | Holienková Amia | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
8 | Jalčová Diana | 15.07. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
9 | Karasová Emma | 08.07. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
10 | Kolodžejová Lea | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
11 | Kováčová Emília | 11.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
12 | Kubalová Lilien | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
13 | Kuriľáková Nela | 13.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
14 | Martinková Katarína | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
15 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
16 | Mrázová Vanesa | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
17 | Palanová Adela | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
18 | Petríková Dominika | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
19 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
20 | Pirohová Dominika | 12.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
21 | Rábeková Rebeka | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
22 | Ščibranová Nela | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
23 | Scheberová Lucia | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
24 | Švorcová Stella Izabela | 11.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
25 | Uherčíková Alena | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
26 | Valenčíková Diana | 10.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
27 | Vallová Karin | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
28 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |