Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Baánová Sofia | 25.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Bab Viktória Terézia | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
5 | Babincová Sofia | 24.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
6 | Balážová Ella | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
7 | Bočáková Nina | 14.06. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
8 | Bohunčáková Stela | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
9 | Černáková Tereza | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
10 | Cimmermannová Natália | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
11 | Daubnerová Ivana | 06.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
12 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
13 | Dubcová Ema | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
14 | Félixová Saša | 01.07. 2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
15 | Gajdošová Michaela | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||||
16 | Gálik Kayla Leah | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
17 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
18 | Georgievska Hana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
19 | Gombáriková Lea | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 132 | |||||
20 | Halásová Lucia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
21 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
22 | Herdická Nicole Emma | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
23 | Hetešová Sophie | 02.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
24 | Hlucháňová Nela | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
25 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | ||||||
26 | Ifailova Oleksandra | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
27 | Jakubcová Katarína | 21.06. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
28 | Jávorková Karin | 22.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
29 | Kadlečíková Diana | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
30 | Karasová Emma | 02.07. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
31 | Klieštencová Klára | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
32 | Kolodžejová Lea | 03.06. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
33 | Konopková Nela | 27.06. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
34 | Košútová Lara | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
35 | Kováčová Emília | 20.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
36 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
37 | Křenová Klára | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
38 | Kubalová Kristína | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
39 | Kubalová Lilien | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
40 | Kuriľáková Nela | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
41 | Kyjaci Sofia | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
42 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
43 | Margočová Lara | 01.07. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | |||||
44 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
45 | Martinková Katarína | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
46 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
47 | Michaľáková Soňa | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
48 | Mĺkva Terézia | 28.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
49 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
50 | Mrázová Vanesa | 12.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
51 | Nemec Timea Tara | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
52 | Palanová Adela | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
53 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
54 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
55 | Pavlovičová Dominika | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
56 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
57 | Petríková Dominika | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
58 | Pindúrová Vivien | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
59 | Pirohová Dominika | 14.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
60 | Planická Stella | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
61 | Podolská Diana | 29.06. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
62 | Rábeková Rebeka | 27.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
63 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
64 | Riszdorferová Sophia | 16.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
65 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
66 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
67 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
68 | Sedláková Sofia | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
69 | Sevald Nikol | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
70 | Scheberová Lucia | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
71 | Skalická Ela | 12.06. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | |||||
72 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
73 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
74 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
75 | Troshyna Mariia | 01.07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
76 | Uherčíková Alena | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
77 | Valenčíková Diana | 21.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
78 | Vallová Karin | 05.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
79 | Vatlavicová Monika | 24.05. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
80 | Velits Natalie | 29.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
81 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | |||||
82 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
83 | Zathurecká Zoja | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
84 | Zitová Tamara | 28.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Szimandel Laura | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferancová Agnes | 25.06. 2024 09:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
2 | Gažová Anabela | 06.07. 2024 18:39 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
4 | Pauková Sofia | 11.06. 2024 08:44 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
5 | Rišiaňová Bianka | 26.06. 2024 15:50 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 |