Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Baánová Sofia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 26.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Babincová Sofia | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
5 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
6 | Capandová Alexandra | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
7 | Černáková Tereza | 16.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
8 | Černická Ella | 10.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 133 | |||||
9 | Černická Nella | 10.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 288 | |||||
10 | Daubnerová Ivana | 06.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
11 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
12 | Drgoň Claudia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
13 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
14 | Gažová Anabela | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
15 | Halásová Lucia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
16 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
17 | Hlucháňová Nela | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
18 | Holkovičová Karolína | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | ||||||
19 | Kabátová Nikola | 08.07. 2024 | 2009 | D-d | TK ŠTK Šamorín | 344 | |||||
20 | Kadlečíková Diana | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
21 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
22 | Kinderová Liliana | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
23 | Klieštencová Klára | 19.07. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
24 | Kostolanská Maya | 10.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 182 | |||||
25 | Kováčová Emília | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
26 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
27 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
28 | Leshchenko Marta | 12.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
29 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
30 | Markošová Tereza | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
31 | Mikocziová Petra | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
32 | Mračnová Karin | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
33 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
34 | Nemec Timea Tara | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
35 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
36 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
37 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
38 | Planická Stella | 09.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
39 | Rišková Amélia | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
40 | Riszdorferová Sophia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
41 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
42 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
43 | Shenová Isabella | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
44 | Scheberová Lucia | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
45 | Škoricová Martina | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
46 | Sláviková Lea | 16.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
47 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
48 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
49 | Zemanová Michaela | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jaškovičová Izabella | 02.07. 2024 10:51 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 |