Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
dorastenky | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
2 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
3 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
4 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | 113 | |||
5 | Ďurajková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 158 | ||||
6 | USP | Demčáková Nella Sofie | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | 127 | ||
7 | Balážová Lucia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | ||||
8 | Michalcová Klaudia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Benet LTC Bytča | 218 | ||||
9 | Ivoríková Sophia | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Benet LTC Bytča | 263 | ||||
10 | Sekáčová Patrícia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 263 | 154 | |||
11 | Lakatošová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča | 344 | 292 | |||
12 | Stachová Annamária | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | ||||
13 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | 82 | |||
14 | Marcišová Veronika | 31.10.2025 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
15 | Purašiková Gabriela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 292 | ||||
16 | Banová Kristina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 227 | ||||
17 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 143 | ||||
18 | Lakatošová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Benet LTC Bytča | 282 | ||||
19 | USP | Zadubanová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||
20 | NVK | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||
21 | USP | Hrobáriková Paulína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||
22 | NVK | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 93 | |||
23 | USP | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 211 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Méryová Nina | 18. 08. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Čičková Michaela | 19. 08. 2024 08:52 | 2011 | S-d | Benet LTC Bytča | 344 | 292 | |||
2 | Čičková Vanesa | 17. 08. 2024 22:04 [N] | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 263 | ||||
3 | Kinderová Liliana | 19. 08. 2024 14:24 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | |||
4 | Krajčovičová Michaela | 18. 08. 2024 21:16 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
5 | Mokrá Vanesa | 30. 07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | |||
6 | Planická Stella | 09. 08. 2024 22:12 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 |