Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532, 080 01 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Potočňáková Ema (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Onofrej Erik (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
2 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
3 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
4 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
5 | USP | Gromusová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | |||
6 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
7 | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 137 | ||||
8 | USP | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||
9 | Vasilisková Veronika | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
10 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
11 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
12 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 | ||||
13 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
14 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | ||||
15 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
16 | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | |||||
17 | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | |||||
18 | NVK | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||
19 | USP | Žembová Eliška | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bereczková Lenka | 09. 07. 2024 19:49 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
2 | Bohunčáková Stela | 14. 07. 2024 13:14 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
3 | Demčáková Nella Sofie | 10. 07. 2024 19:23 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | ||||
4 | Dimitrova Andrea | 15. 07. 2024 11:03 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
5 | Erdélyi Olívia | 11. 07. 2024 19:46 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
6 | Ivanová Viktória | 16. 07. 2024 13:44 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | ||||
7 | Libáková Kamila | 16. 07. 2024 08:47 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Priesterová Miroslava | 15. 07. 2024 20:49 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Uhrínová Simona | 16. 07. 2024 16:08 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | ||||
10 | Vilčeková Daniela | 08. 07. 2024 18:31 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |