Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Batáry Nicol | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 208 | |||||
2 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
3 | Fúsková Hana Laura | 13.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
4 | Gajdošová Michaela | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||||
5 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | Mišudíková Michaela | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
7 | Mračnová Karin | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
8 | Trabalíková Monika | 23.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Cimmermannová Natália | 06.07. 2024 18:28 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
2 | Floreková Dana | 24.06. 2024 20:25 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Kadlečíková Diana | 05.07. 2024 23:03 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
4 | Krajčovičová Michaela | 04.07. 2024 01:25 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
5 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
6 | Parízeková Laura | 02.07. 2024 14:31 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 |