Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | Poprad Tatry Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Igor Lupták | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907994801, | |||
Kontakt e-mail: | luptak@pspoprad.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
3 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
4 | Surový Jan | 31.10.2025 | 1961 | SM 60 | TK Ružomberok | 145 | ||||
5 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | ||||
6 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | ||||
7 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
8 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 202 | ||||
9 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
10 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | ||||
11 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 328 | ||||
12 | Martsinkevich Artur | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | |||||
13 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Keľo Pavel | 11. 07. 2024 22:38 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
2 | Vateha Matúš | 27. 06. 2024 21:03 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 55 | ||||
3 | Zajac Peter | 25. 07. 2024 12:47 | 1987 | SM 35 | TK Tvrdošín | |||||
4 | Žufka Jordán | 18. 07. 2024 16:27 | 1992 | M | ŠKT Kremnica | 506 |