1. | (1) | Stolárik Samuel | |||
Stolárik Samuel | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jáger Matúš | ||||
Jáger Matúš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Macák Milan | ||||
1:6 6:4 7:5 | Macák Milan | ||||
6. | Kolodžej Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Baláž Matej | |||
Baláž Matej | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pažický Michal | |||
Pažický Michal | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vanta Michal | ||||
Vanta Michal | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Ďurčov Pavel | ||||
skr | Ďurčov Pavel | ||||
14. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Kral Elias | |||||
16. | (5-8) | Kral Elias | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Paulovčák Sebastián | |||||
18. | (5-8) | Paulovčák Sebastián | 32 16 8 SF F | ||
19. | Lupták Richard | ||||
5:7 7:6(6) 6:1 | Vasky Jakub | ||||
20. | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Jáger Tomáš | |||||
22. | Jáger Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Vateha Matúš | |||||
24. | (3-4) | Vateha Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Tarhanič Matej | |||||
26. | (5-8) | Tarhanič Matej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Kurimský Ivan | ||||
6:0 6:2 | Kurimský Ivan | ||||
28. | Miňo Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Trojan Samuel | |||||
30. | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kovalík Jakub | |||||
32. | (2) | Kovalík Jakub | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Zástupca rozhodcu: | Lehet Ján (C) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
Poznámky:
Postup na M SR dospelých (oprava rozpisu) – postupujú 4 hráči na základe výsledkov z MR v dvojhre – v prípade, že hráči vypadli v rovnakom kole, rozhoduje predbežný rebríček k 21. 5.
STZ môže zvážiť pridelenie karty hráčovi z víťazného páru 4-hry, ak o ňu požiada.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Jakub Lehet, ZVR: Ján Lehet
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR dospelých musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05.2024.