Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | SPU CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 20.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 110 | ||||
2 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 160 | 89 | |||
3 | Pánisová Romana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 173 | ||||
4 | Mikocziová Petra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
5 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 57 | ||||
6 | Gaberová Zuzana | 31.10.2025 | 2001 | Ž | Top tennis academy Zvolen | |||||
7 | Valitova Arina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
8 | Bordás Patrícia | 31.10.2025 | 2002 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
9 | Troshyna Mariia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
10 | Juríková Paula | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 329 | ||||
11 | Gáliková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 381 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Daubnerová Ivana | 13. 08. 2024 00:37 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 80 | 54 | |||
2 | Husárová Silvia | 14. 08. 2024 20:33 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | 52 | |||
3 | Margočová Lara | 09. 08. 2024 18:40 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 52 | 23 | |||
4 | Mokrá Vanesa | 30. 07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 245 | ||||
5 | Mravcová Ema | 08. 08. 2024 14:30 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 79 | 5 | |||
6 | Pirohová Dominika | 07. 08. 2024 23:36 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | 29 | |||
7 | Škodáčková Katarína | 13. 08. 2024 08:40 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 71 | ||||
8 | Tobiášová Augusta | 13. 08. 2024 07:20 | 1996 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 117 |