Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | KOVOTVAR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valenčík Branislav (C) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Čepka Pavol (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
2 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
3 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
4 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
5 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | |||
6 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
7 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
8 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | ||||
9 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | NVK | |||
10 | Kalášková Marcela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | NVK | |||
11 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
12 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | |||
13 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
14 | Vaneková Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | ||||
15 | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | NVK | |||
16 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
17 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | ||||
18 | Trenčanová Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | NVK | |||
19 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
20 | Červená Zoja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
21 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | NVK | |||
22 | Ilavská Laura | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | NVK | |||
23 | Domaracká Viktória | 31.10.2025 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | ||||
24 | Vráblová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | NVK | |||
25 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
26 | Pechová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 228 | NVK | |||
27 | Polláková Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | NVK | |||
28 | Minarovičová Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | NVK | |||
29 | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | NVK | ||||
30 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | ||||
31 | Havrlentová Tamara | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
32 | Tokošová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | NVK | ||||
33 | Šúryová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
34 | Šišovská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | NVK | ||||
35 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
36 | Talčíková Sofia | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
37 | NVK | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | |||
38 | NVK | Remeníková Zara | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | NVK | |||
39 | NVK | Beňová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | NVK | |||
40 | NVK | Šullová Linda | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | NVK | |||
41 | NVK | Danihelová Ela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | NVK | |||
42 | NVK | Gombarček Rebeka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Heinová Emma | 24. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | |||||
3 | Drgon Emily | 20. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | |||||
4 | Hlubíková Hana | 11. 06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
5 | Kalinina Oleksandra | 23. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | NVK | |||||
6 | Karpenko Oleksandra | 13. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 28. 07. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Faguľová Nela | 26. 07. 2024 08:41 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
2 | Halecká Ema | 23. 06. 2024 15:04 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | |||
3 | Humajová Aneta | 07. 07. 2024 13:12 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
4 | Rodeková Linda | 26. 07. 2024 10:06 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 155 | NVK | |||
5 | Tanková Tiffany | 17. 07. 2024 18:10 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | NVK |