Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Považská 3, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovic Liliana | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | |||||
2 | Becková Janka | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | |||||
3 | Blašková Nikola | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
4 | Böhmová Olívia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
5 | Böhmová Sofia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
6 | Brisudová Mishel | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
7 | Červená Nikol | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | |||||
8 | Červená Zoja | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
9 | Danišová Sára | 15.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
10 | Dávidiková Diana | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | |||||
11 | Drgon Emily | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Faguľová Nela | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
13 | Franeková Tamara | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
14 | Gregušová Marína | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
15 | Havrlentová Tamara | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Heinová Emma | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
17 | Hlubíková Hana | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
18 | Chlumsky Adella | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | |||||
19 | Jánošíková Diana | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
20 | Kalinina Oleksandr | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
21 | Kukosová Alžbeta | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | |||||
22 | Kukučková Ema | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
23 | Lukáčiková Lea | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
24 | Lukáčová Lilien | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
25 | Lyžičiarová Radoslava | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
26 | Machavová Mia | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
27 | Manová Miriama | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
28 | Michálková Ema | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
29 | Moussa Elissa | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
30 | Mutkovičová Amia | 03.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
31 | Nemcová Lilien | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
32 | Nováková Olívia | 07.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
33 | Pajtášová Sára | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
34 | Palečková Sofia | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
35 | Rodinová Viktória | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | Šišovská Michaela | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
37 | Sklenárová Lenka | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
38 | Škodáčková Kristína | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
39 | Škrabáková Victoria | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
40 | Ukropová Nina | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
41 | Vráblová Viktória | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | |||||
42 | Weissová Simona | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
43 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
44 | Žilinčíková Zoe | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Humajová Aneta | 07.07. 2024 13:12 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||||
2 | Kabátová Tamara | 11.06. 2024 22:18 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 |